TurkCoder.TK
Hakkımızda - Orion Spor - Beylikdüzü - Basketbol Okulları Spor Kulübü
0 (532) 610 27 61

Sosyal Medyada Biz}

Spor Okulları Kayıtlarımız Devam Ediyor.
Spor okulları kayıtlarımız devam ediyor. Siz de çocuğunuzun iyi bir basketbol eğitimi almasını ve Orion spor kalitesinden yararlanmasını istiyorsanız, sitemizde bulunan online kayıt formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Formunuz bize ulaştıktan sonra size geri dönüş sağlayacağız.
KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Hakkımızda

Orion Spor Kulübü

Eski basketbolcu Yıldırım Metin Mefat tarafından 4 Şubat 2017 yılında kurulmuştur ve faaliyetlerine başlamıştır. Sporcunun “zeki, çevik, ahlaklısı” nı yetiştirmeyi ilke edinmiş ve kişisel gelişimi önemsenmiştir.

Amacımız;

Orion Spor Kulübü ‘ nün kuruluş amacı :  6-18 yaş arasındaki çocuk ve gençlere öncelikle basketbol eğitimi vererek çocukların fiziksel kişisel gelişimlerini sağlamaktır. Bunu yanı sıra paylaşımı, ekip halinde hareket etmeyi, hastalıklardan korunmayı, stresten kurtulmanın yollarını öğretmeyi amaçlamıştır. Aile sporcu kulüp iş birliğinin hayatlarındaki önemini ve kötü alışkanlıklardan küçük yaştan itibaren uzak durmaları gerektiğini öğretmek için kurulmuştur.

Misyonumuz

Orion Spor Kulübü, takım- ekip olmanın hayatı kolaylaştıracağını öğrencilerin yaşadıkları tecrübelerle anlamalarını sağlamak, tek rakiplerinin takım arkadaşları değil, kendilerinin olduğunu hissettirmektir.

Okul eğitimlerinde daha başarılı olmaları için farklı bir motivasyon aracı olmayı hedeflemektedir.

Ayrıca basketbolda üstün başarılı olabilecek çocukların, aile okul kulüp iş birliği içerisinde en iyi eğitimi ilerleyen yaşlarında alabilmesi için neler gerektiğini, öğrencinin mutlu ve başarılı şekilde hayatına devam edebilmesi için nasıl bir yol çizilmesi gerektiğine yardımcı olmaktır.

Profesyonel olabilecekse eğitim hayatına ”sporcu” bursu ile devam edebilmesi için yurt içi ve yurt dışındaki bağlantılarımızla en uygun üniversite eğitimini aldırmak amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz

Kız erkek çocuğu ayırımı yapmaksızın, çocukların eşit ve hür olduklarını hissettirmek. Kendilerini ifade edebilecekleri bir ortamda profesyonel ekibimiz tarafından basketbol eğitimi alarak kendi yeteneklerini görmelerini sağlamak. Sosyalleşmelerine katkıda bulunmak, paylaşım duygusu ile başarının bireye değil herkese ait olduğunu anlamalarına yardımcı olmaktır. Emek vermeden hiç bir şeyin kolay kazanılamayacağını aşılamak, yaz ve kış spor kamplarımızla pekiştirmek spor kulübümüzün önceliğidir.

1
Size Whatsapp ' dan Yardımcı Olalım
Powered by